איור, אימג׳מייקינג, אנימציה, אריזה, ברודקאסט, לוגו וסמל, פרינט, פתיח
טקסט על הפרויקט
סגור טקסט

You\i – users and interfaces

איור הוא אהבה גדולה שלנו, כמעט כמו החיבה לטלפון החכם שלנו. כצמד מאיירים החלטנו ליצור זוג סרטונים וסדרת גיפים המתייחסים באופן ביקורתי והומוריסטי ליחסינו עם האינטרנט ו"תרבות האייפון". בגיפים בחרנו כמאפיין של התרבות הגירויים –  אנימציה פשוטה חזרתית, המתעסקת בדרך כלל בתרבות פופולרית, צבעונית, מושכת, קלה לשיתוף ושאף פעם לא מספיק לנו ממנה. בנוסף לתוכן הסרטונים והגיפים, ניסינו ליצור חוויה גם באופן התצוגה שתיצור משיכה ויזואלית לצד רוויה, בדומה לתחושה של "ללכת לאיבוד" באינטרנט, בין אם בפיד הפייסבוק, החיפוש בגוגל או השיטוט באינסטגרם.

הפרויקט נוצר בשיתוף עידו בק.

YOU\I - users and interfaces

טקסט על הפרויקט
סגור טקסט

"סיפור העין" - פתיח

מבוסס על סיפרו של ז'ורז' בטאיי "סיפור העין", המתעסק בסטיות, בושה וגירוי מתמשך. אלמנטים אליפטיים כדוגמת העין, שבים וחוזרים בסיפור ומתעסקים במיניות האדם. ניסינו ליצור אדפטציה מודרנית ומוצפת אמריקאיות ושלטי ניאון, האחד גירוי חזותי והשני גירוי תרבותי מוביל.

בשיתוף עידו בק.

Story of the Eye Title Sequence

טקסט על הפרויקט
סגור טקסט

"דושז" מיתוג כלים חד פעמיים

הרעיון הכללי של המיתוג החל מהשימוש הרווח בכלים חד-פעמיים באירועים וחגיגות. האריזות משקפות את ססגוניות המסיבות כמו גם צבעוניות הכלים. התיק שעשוי שקית זבל מספק קריצה לכך שבסוף הכל הולך לפח. היעד איננו השבחת הכלים אלא יצירת חגיגה באמת. לא עוד מזלגות לבנים ומשעממים!