טקסט על הפרויקט
סגור טקסט

Grid your Loins

העבודה שלי עוסקת בחזרתיות, סדר מול כאוס והאינסופי מול הסופי, במסגרת מערכת היחסים שלי עם הצילום, לצד הטלת ספק במשמעותה של משמעות ו/או העדרה.

מבחינת תוכן, העבודות שלי חקייניות למדי, כיוון שנטלתי לעצמי את החופש לקחת ולטפל בדימויים מוכרים מן המוכן שנמצאים ברקע של חיי היום יום שלנו, לכודים בפיקסלים. אני מדפיסה דימויים אלה ומשחררת אותם לחופשי בעת שאני מחברת אותם למבנים שמשמשים את המדיום של צילום בכדי להוולד מחדש בגלגול שונה.

במהלך הפוך, אני לוקחת דימוי סטיל ובמקום להדפיס אותו, לוכדת אותו כשבוי בתחומי המסך הדיגיטלי. על ידי שימוש במגוון חומרים מעולם הצילום (הדפסה מסורתית בשחור לבן, וידאו, ציוד סטודיו והדפסים דיגיטליים) אני משנה את משמעות דימויים אלה באמצעות רשתות (גריד) וחזרה.

עבודות אלו נתונות לשליטה הברורה של (אם תסלחו על החזרה) שליטה וסדר. תשומת לב רבה מוענקת למבנה האנושי הזה של ה"גריד" ולרצון שלנו להתרחק מהטבע בנסיון להבין את העולם בו אנו חיים. אני מנסה לשווא להכפיל את השמים ולהפוך אותם למשהו סופי על ידי צילום הרקיע מספר פעמים קבוע. אני מדפיסה אותו על נייר דו-ממדי ואז ממקמת אותו על קיר שטוח. עבודה זו שואפת לשקף את החולשה האנושית שביוהרתה סבורה כי בכוחנו לשנות את השמים ולשלוט בטבע. תרגיל זה מוביל למסקנה אין זה לאל ידינו.